Lilly a Cesdtmir Skypalovi

První díl knihy Kamevéda s Vaším vlastnoručním podpisem jsme si vypůjčili od sestřenice, která vede své děti ke sportu a k radosti z něj z velké části také díky Vaší knize.

Vaše vize výchovy nás velmi oslovila. Manželka i já pocházíme z rodin, kde sportování bylo vždy provozováno spíše na rekreační úrovni. Až manželčin bratr začal trénovat a celkově připravovat svou dceru Terezku Tvarůžkovou na dráhu profesionální sportovkyně.

Terezka loni reprezentovala Českou republiku v kategorii juniorek na Mistrovství světa horských kol v Novém Městě na Moravě. A o víkendu budeme všichni držet palce, aby se kvalifikovala na juniorské mistrovství světa v běžeckém lyžování, které se uskuteční na konci února 2017 v Kanadě.

Vzhledem k tomu, že jsme s manželkou hodně cestovali, zakládáme rodinu až ve věku, kdy máme jasno, jakým směrem se výchova našich dětí, ale i životní styl jako takový, bude ubírat. Pohyb a radost z něj je jeho nedílnou součástí. A právě tady, na Novém Zélandu, jsou ke sportu a pobytu v přírodě přímo úžasné podmínky.

O Vašich internetových stránkách víme už delší dobu. A teď, když jsme v očekávání našeho prvního miminka, tak se rádi zapíšeme do klubu rodičů.

Těšíme se na naši cestu Kamevédou, děkujeme za inspiraci a přejeme Vám i všem příznivcům hodně zdraví a úspěchů.

Lilly a Cesdtmir Skypalovi

Reklama
Reklama
  • 336x280
  • xHockey
Nahoru