Běh 50m

  • disciplína je zaměřená na rychlostní běh - sprint
  • každé dítě startuje samo a má k dispozici jeden pokus, jeden měřený čas
  • měrná jednotka disciplíny - sekundy
  • určeno pro kategorie tříletých až sedmiletých dětí

 

Tříletí a mladší

Robotka Daniel, Velké Meziříčí 14,00
Fic Matěj, Velké Meziříčí 14,16
Steiner Mikuláš, Výškov 14,96
Blažejová Kristýna, Opočno 15,07
Netolický Oliver, Rokytno 15,16
Černý Ondřej, Praha 15,42
Sýkora Daniel, Žilina 16,01
Janáčková Kamila, Oudoleň 16,58
Matejik Elizabeth Katarina, Žilina 16,61
Langová Natálie, Letovice 18,30

Čtyřletí

Hanuliak Michal, Žilina 11,36
Molnár Lukáš, Liberec 11,95
Chmelík Tobiáš, Dolní Benešov 12,02
Sýkora Adam, Velké Meziříčí 12,25
Matušíková Daria, Velké Meziříčí 12,29
Peterka Tom, Velké Meziříčí 12,34
Kaštan Tomáš, Velké Meziříčí 12,45
Halas Erik, Velké Meziříčí 12,48
Dovolil Tobiáš, Jeřmanice 12,93
Krejčí Ondřej, Velké Meziříčí 13,07

 

Pětiletí

Caha Jaroslav, Velké Meziříčí 10,19
Vašíčková Adéle, Velké Meziříčí 11,04
Stoklasa David, Velké Meziříčí 11,05
Marek Jan, Šumice 11,08
Krejčí Jakub, Velké Meziříčí 11,08
Šmehil Adrian, Liberec 11,20
Vasilová Karolína Velké Meziříčí 11,59
Šulová Kristýna, Velké Meziříčí 11,78
Prokopová Ellen, Velké Meziříčí 11,87
Říha Filip, Jablonec nad Nisou 11,97

 

Šestiletí

Dobrovolný Martin, Velké Meziříčí 9,53
Robotka Filip, Velké Meziříčí 9,76
Janáček Mikuláš, Oudoleň 10,55
Krejčí Magdaléna, Velké Meziříčí 10,55
Kratochvíl Jan, Křižany 10,59
Krenželok Denis, Liberec 10,65
Šmíd Šimon, Velké Meziříčí 10,77
Fejgl Matyáš, Vratislavice 10,78
Záhora Jiří, Liberec 10,89
Mašek Matyáš, Janův Důl 11,13

Sedmiletí

Janoušek Jakub, Velké Meziříčí 9,23
Mencl Matyáš, Hodkovice 9,47
Rybovič Lukáš, Prešov 9,60
Fic Josef, Velké Meziříčí 9,63
Šmehil Oliver, LiberecFic Josef, Velké Meziříčí 9,63
Vasil Michal, Velké Meziříčí 9,67
Šula David, Velké Meziříčí 9,70
Konečná Elen, Velké Meziříčí 9,86
Kašpar Matyáš, Velké Meziříčí 9,86
Zajda Martin, Liberec 10,04
Reklama
Reklama
  • ProHockey
  • 336x280
Nahoru